Wirtualne Jasło

Wirtualne Jasło to portal informacyjny skierowany do mieszkańców powiatu jasielskiego i nie tylko. Najświeższe informacje z całego okręgu, wydarzenia, o których nie można nie mówić, ciekawostki, niebanalne reportaże i teksty. To portal dla każdego, kto interesuje się życiem Jasła i Podkarpacia.
Informujemy o najważniejszych wydarzeniach i niepokojących doniesieniach, ale także o festynach, eventach, koncertach, które mają miejsce na terenie powiatu jasielskiego. Wirtualne Jasło to 24-godzinny dostęp do wiadomości i rozrywki. To również miejsce, gdzie możesz zamieścić swoje ogłoszenia, poszukać informacji o wartych zwiedzenia miejscach i polecanych restauracjach.
Dla poszukujących zatrudnienia zamieszczamy oferty pracy oraz katalogi firm. Witryna Wirtualne Jasło pozwala też na zamieszczanie ofert sprzedaży. Co jakiś czas zamieszczamy również ciekawe sondy, w których mieszkańcy powiatu jasielskiego mogą wyrazić swoje opinie na różne tematy. Jednym słowem, portal jest wirtualnym miejscem realnych spotkań Jaślan.

Author:

Related Post

top