Jasło w internecie

Jasło to niewielkie miasto w Polsce położone w województwie podkarpackim. Według badań, przeprowadzonych w roku 2012, liczyło niecałe 37 tyś. mieszkańców.
W ramach popularyzacji i rozsławienia miasta, oraz udogodnienia dla jego mieszkańców, zarządcy Jasłem postanowili założyć w sieci stronę internetową, którą nazwali ,,wirtualne Jasło”. Od teraz, każda osoba odwiedzająca stronę, może sprawdzić między innymi: aktualne wiadomości napływające z miasta, katalog firm, czy też nadchodzące wydarzenia rozrywkowe i kulturowe.
W dobie internetu, ciężko znaleźć już miasto na mapie, które nie ma swojej strony w sieci. Jest to znakomita promocja i zachęta dla turystów do odwiedzin. Niektóre miasta, oferują w internecie tzw. ,,wirtualny spacer”. Jest to niesamowite udogodnienie dla przyszłych zwiedzających, ponieważ mogą oni wcześniej zaplanować swoją podróż.
Odwiedzając takie strony, możemy spotkać się także z rozkładem jazdy autobusów miejskich, ogłoszeniami z pracą w danym regionie, czy też na przykład galerią zdjęć, przedstawiającą zabytki i miejsca warte zobaczenia w mieście.

Author:

Related Post

top