Skup nieruchomości z problemami

Jak łatwo sprzedać problematyczną nieruchomość?
Oferta skupu mieszkania za gotówkę może zainteresować nie tylko lokatorów z problemami o których będzie mowa niżej, ale również właścicieli mieszkań w miernych lokalizacjach.
Młodzi ludzie wolą kupować swoje własne cztery kąty w mniejszych miasteczkach. Poszukują przy tym łatwego dostępu do wygód takich jak lekarz, przedszkole, basen itp.

Z drugiej strony właściciele takich mieszkań w ciężkich lokalizacjach nie zawsze mają czas, aby czekać ze sprzedażą kilka miesięcy a nawet kilka lat. Warto zatem rozważyć odsprzedanie mieszkania za gotówkę od razu niż narażać się na dodatkowe comiesięczne koszty i ewentualne remonty.

Suma summarum skupowanie takich problematycznych nieruchomości jest bardzo łatwe, jeżeli zdecydujemy się na deal z firmą, której specjalizacją jest skup nieruchomości z problemami.

Na starcie takiej transakcji musimy przesłać ofertę nieruchomości za pośrednictwem maila, lub co wygodniejsze, za pośrednictwem formularza kontaktowego. W ramach odpowiedzi otrzymujemy wstępną wycenę, jak i propozycje odnośnie spotkania czy wpłaty zaliczki. Gdy obie strony są zainteresowanie to sfinalizowanie umowy jest kwestią kilku dni.

Sprzedaż niewygodnej nieruchomości rozwiązuje szereg problemów, reperuje z nawiązką domowy budżet, pomaga w spłacie innych zobowiązań, finansuje dodatkowe wydatki.

Author:

Related Post

top