Jasło – wszystkie informacje w jednym miejscu

Wiosna nastała i coraz bliżej lato, a to oznacza, że wszyscy pasjonaci podróży i weekendowych wypadów zaczynają planować swoje wyprawy.
Są miejsca w Polsce bardziej znane, gdzie nawet przedszkolak wie, co to jest Smok Wawelski albo Warszawska Syrenka. Są miejsca mniej znane, ale warte obejrzenia.
Na pewno większość z nas słyszała lub kiedyś odwiedziła Jasło oraz okolice, które słyną z pięknych, zabytkowych drewnianych kościołów, skansenu, parku archeologicznego, wałów obronnych oraz pięknych widoków.
Zdecydowanie warto ująć w planach wycieczkę do gminy Jasło, a żeby wszystko poszło sprawnie i bez przeszkód dobrze jest sprawdzić, czy na miejscu nie zastaniemy robót drogowych lub innych prac utrudniających poruszanie się.
Można także przed zwiedzaniem poznać historię zabytków lub zorientować się w aktualnych wydarzeniach kulturalnych, które będą dodatkową atrakcją.
Dobrym źródłem wiedzy na powyższe tematy jest strona gminy „wirtualne Jasło”, gdzie znajdziemy wszystkie informacje na temat gminy oraz aktualne wiadomości.

Author:

Related Post

top