Odwijak

Niezastąpione narzędzie do pracy! Pomoże skutecznie uporządkować wszelkie przewody, kable czy węże ogrodowe. Świetnie sprawdza się zarówno w gospodarstwie domowym, będzie pomocny przy każdej pracy związanej z remontem, idealny w sklepach budowlanych, elektrotechnicznych czy na magazynach oraz halach produkcyjnych.

Odwijak jest wykonany z najwyższej jakości materiałów z należytą dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zakupiony raz, sprawdzi się przez wiele, wiele lat. Jego lekka konstrukcja umożliwia bezpieczne i banalnie proste przenoszenie z miejsca na miejsce.

Rozwijak pomoże uporządkować każdą przestrzeń. Koniec z porozwijanymi w nieładzie kablami. Schludnie nawinięte na rozwijacz nie tylko wprowadzą ład i porządek w miejscu pracy, ale również pomniejszą przestrzeń potrzebną do przechowywania.

Idealny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nie są mu straszne wysokie ani niskie temperatury, jest odporny na wilgoć, nasłonecznienie, brud i kurz. W celu czyszczenia odwijaka wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką.

tagi kluczowe: Odwijaki marki Herrblitz, Odwijaki marki Herrblitz, Odwijaki w ofercie BTC maszyny, żarówka spaleniowa, krzem bezpostaciowy

Author:

Related Post

top