Dachy blaszane

Dach z blachy, blachodachówki, dach z blachy na rąbek… Blaszane dachy niezmiennie cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród wykonawców, jak i zleceniodawców. Dlaczego? Powód – a raczej powody – są proste: lekkość, wytrzymałość oraz niepalność. W dodatku dobrze wykonany blaszany dach cieszy również oko i jest swoistą ozdobą całego domu. By uzyskać taki efekt, potrzebujemy jednak naprawdę dobrego, znającego się na rzeczy dekarza.

Gama kolorystyczna blachy używanej do krycia dachów jest naprawdę pokaźna, dlatego też bez problemu dobierzemy odcień blachy w którą zamierzamy zainwestować do koloru elewacji naszego domu (bądź innego budynku, który zamierzamy pokryć blachą).

Jeśli nie gustujemy w blaszanych dachach na rąbek, możemy zdecydować się na blachodachówkę, która wyglądem łudząco przypomina klasyczną, „zwyczajną” dachówkę.

Bez wątpienia stoi więc przed nami mnóstwo możliwości, spośród których możemy wybierać. Warto zdecydować się na blachę, gdyż z dostępnych na rynku opcji zdaje się ona być najlepszą, a przede wszystkim najbardziej funkcjonalną.

tags: blachy odlewane 5083, rury mosiężne CuZn39Pb, blachy miedziane miedź odtleniona SF-Cu/SE-Cu, blachy miedziane miedź beztlenowa OF-CU, spongiolit

Author:

Related Post

top